Cactus Agency +38 (068) 945 65 97

Логотип – це шрифтове або графічне зображення, яке є основним візуальним символом бренду, його розпізнавальним знаком. Для будь-якого бренду логотип – це його обличчя.

Дизайн логотипу включає в себе наступні складові: ім’я бренду, візуальне графічне рішення, фірмову типографіку і колірне рішення, що відображають стратегію компанії, як єдину графічну систему.

Уявіть, що у Вас важлива зустріч з клієнтом. Поглянете у дзеркало перед виходом із дому? Гадаємо, що так. Зачіска, вбрання і взуття має відповідати стилю і місцю зустрічі – бо це Ваше обличчя, те, яке враження справите на клієнта. А якщо потенційний клієнт навіть не знає, хто Ви і вперше бачить  Ваш продукт? Адже таке буде траплятися досить часто, якщо Ви хочете залучати нових покупців. Гарне враження завжди складає логотип і фірмовий стиль бренду.

Розробка логотипу є важливим процесом, спрямованим на створення унікального графічного образу чи знаку, який відповідає всім необхідним вимогам і характеристикам бренду, відображає загальне бачення, ідеологію, а також, цінності та сутність компанії. Це перший крок до створення повноцінного фірмового стилю.

Водночас, ефективний дизайн логотипу має відповідати цілому комплексу обов’язкових умов і критеріїв. Процес розробки включає безліч етапів, спрямованих на створення візуального рішення, здатного виділити компанію, продукт або послугу серед конкурентів і зацікавити цільову аудиторію. Комплексний підхід дозволить досягти максимального ефекту та результату.

Загалом, професійна розробка логотипу та фірмового стилю ґрунтується на детальному вивченні ринкового середовища і конкурентного оточення бренду. Це дозволяє створити логотип, який допоможе відділитися від компаній конкурентів, зберігаючи свою унікальність і пізнаваність. Логотип для успішного бізнесу повинен бути самобутнім і оригінальним.

Вартість розробки логотипу може бути різною, адже хтось приходить із проханням “оживити” власні замальовки, а хтось взагалі не уявляє, як має виглядати фірмова айдентика та звертається за порадою до нас.

Навіть звичайний геометричний логотип – робота кропітка. Товщина ліній, рівновага сторін, гармонія форми і простору – у ході розробки айдентики торгової марки враховується безліч нюансів. Саме вони роблять в подальшому бренд не просто впізнанним і оригінальним при всій простоті, але і солідним, гідним, таким, який справляє правильне враження і викликає потрібні асоціації серед клієнтів.

Отримати детальну консультацію з питань розробки логотипу та створення фірмового стилю Ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку внизу сторінки або зателефонувавши за телефоном, вказаним нижче.

Залишилися питання?

+38 (068) 945 65 97

Надішліть заявку і ми обов’язково зателефонуємо Вам і дамо відповіді на всі питання!

Замовити дзвінок

Замовлення логотипу:

Тариф: ; Підписання договору: ; Додатково: Розробка Фірмового стилю (+2400 грн); Додатково: Розробка Логобука (+550 грн); Ціна: ;
Згода на обробку персональних даних Політика конфіденційностіCopyright© 2020 Cactus Agency

Замовити послугу


Згода на обробку персональних даних Політика конфіденційності


Замовити зворотній дзвінок


Згода на обробку персональних даних Політика конфіденційності


Замовити послугу